Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Poziom A2-B2

Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych to podręcznik do nauki języka biznesowego oraz zasad angielskiej gramatyki. Masz już dość sztampowych podręczników z przykładami niezbyt przydatnymi w świecie rekinów biznesu? Chcesz jak najszybciej utrwalić słownictwo biznesowe, nie...
32,99 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,50 zł

Opis

Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych to podręcznik do nauki języka biznesowego oraz zasad angielskiej gramatyki.

Masz już dość sztampowych podręczników z przykładami niezbyt przydatnymi w świecie rekinów biznesu? Chcesz jak najszybciej utrwalić słownictwo biznesowe, nie porzucając przy tym nauki angielskiej gramatyki? A może po prostu lubisz niestandardowe rozwiązania?

Żeby zostać grubą rybą międzynarodowego biznesu, wcale nie potrzebujesz grubych tomów - w książce Grammar Boss zawarliśmy wszystko, czego Ci potrzeba!

Znajdziesz tu 28 rozdziałów poświęconych różnym zagadnieniom gramatycznym. Każdy rozdział to zestaw ćwiczeń bazujących na słownictwie biznesowym, dzięki którym utrwalisz poznane tematy gramatyczne. Zawarte w książce słowniczki wraz z nagraniami MP3 pomogą Ci natomiast w opanowaniu niezbędnych słówek i poprawnej wymowy.

Dzięki tej książce:

 • o podszkolisz znajomość gramatyki, wykonując ćwiczenia o tematyce biznesowej na kolejnych poziomach zaawansowania (A2-B2),
 • o poznasz wiele praktycznych wyrażeń z dziedziny biznesu oraz nauczysz się używać ich w odpowiednim kontekście,
 • o utrwalisz poznane słowa, wykonując ćwiczenia i słuchając nagrań,
 • o poćwiczysz wymowę dzięki kursowi audio MP3 (do pobrania online).

Sięgnij po Grammar Boss i mów swobodnie angielskim biznesowym w pracy i w środowisku międzynarodowym!

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Poziom A2-B2"?
Za treść książki odpowiada Katarzyna Janda.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces przygotowywania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Książka ma 240 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania podręcznika "Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Poziom A2-B2"?
Rok wydania Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Poziom A2-B2 to 2021. "Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Poziom A2-B2" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych. Poziom A2-B2

 • Autor: Katarzyna Janda
 • Wydawnictwo Preston Publishing
 • Rok wydania: 2021
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 240
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366384613
 • Język: angielski, polski
 • Podtytuł: Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych Poziom A2-B2. Nagrania mp3 do pobrania
 • ISBN: 9788366384613

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>