Gruba kreska. Świnki

Gruba kreska to kolekcja kolorowanek z prostymi rysunkami skierowana głównie do najmłodszych dzieci. Gruby obrys ułatwi kolorowanie i zapewni świetną zabawę. Nasza seria została przygotowana tak, aby ułatwić dzieciom ćwiczenie ręki. W środku czeka na nie niespodzianka naklejki, które podpowiedzą...
6,63 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,66 zł

Opis

Gruba kreska to kolekcja kolorowanek z prostymi rysunkami skierowana głównie do najmłodszych dzieci. Gruby obrys ułatwi kolorowanie i zapewni świetną zabawę. Nasza seria została przygotowana tak, aby ułatwić dzieciom ćwiczenie ręki. W środku czeka na nie niespodzianka naklejki, które podpowiedzą maluchom, jakich mogą używać kolorów.

Historyjka "Gruba kreska. Świnki" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Gruba kreska. Świnki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać nastrój.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Gruba kreska. Świnki" została opublikowana przez Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.