NOWOŚĆ Helikopter Technok

Helikopter Technok

Helikopter zabawkowy to fascynująca propozycja dla małych miłośników zadań specjalnych. Ten precyzyjnie wykonany helikopter jest realistycznie odwzorowany, co sprawia, że każda chwila zabawy jest jak podróż do świata akcji i przygód.Zabawka doskonale uzupełni kolekcję pojazdów specjalnych, a także...
17,96 * 26,91 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,22 zł

Opis

Helikopter zabawkowy to fascynująca propozycja dla małych miłośników zadań specjalnych. Ten precyzyjnie wykonany helikopter jest realistycznie odwzorowany, co sprawia, że każda chwila zabawy jest jak podróż do świata akcji i przygód.

Zabawka doskonale uzupełni kolekcję pojazdów specjalnych, a także zaoferuje dzieciom możliwość rozwijania kreatywności i wyobraźni. Precyzyjne wykonanie zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowania, a ruchome śmigło dodaje elementu interakcji, umożliwiając dzieciom wcielenie się w prawdziwego pilota.

Duże podwozie i mocne wykonanie zapewniają stabilność podczas zabawy, co pozwala na odgrywanie różnorodnych misji ratunkowych czy zadań specjalnych. Kabina helikoptera otwiera się, umożliwiając umieszczanie w środku figurki pilota lub innej ulubionej zabawki. To zachęta do tworzenia własnych scenariuszy i opowieści.

Helikopter ten to niezastąpiona zabawka, która sprawdzi się idealnie dla małych pilotów. Wspiera rozwój dziecka poprzez zabawę, wciągając go w niesamowity świat przygód.

Wymiary: 26 x 13 x 9,4 cm

Szczegóły - Helikopter Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037608492
  • EAN: 4823037608492
  • Wymiary: 238x162 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt