Herbamedicus Balsam torfowy Unicatum chondro 250 ml

Naturalna torfowa kuracja – ulga dla mięśni i stawów. Unicatum Chondro Balsam Torfowy to preparat o wyjątkowym składzie, który regeneruje skórę oraz wspiera stawy. Jego głównym składnikiem jest wyciąg torfowy, stosowany od setek lat w celu rozgrzania tkanek. Oprócz torfu, w skład Unicatum Chondro...

23.99 zł

-14%

28.00 zł

Cena za L : 95.96zł

Dodaj do schowka

Opis

Naturalna torfowa kuracja – ulga dla mięśni i stawów.

Unicatum Chondro Balsam Torfowy to preparat o wyjątkowym składzie, który regeneruje skórę oraz wspiera stawy. Jego głównym składnikiem jest wyciąg torfowy, stosowany od setek lat w celu rozgrzania tkanek.

Oprócz torfu, w skład Unicatum Chondro Balsam Torfowy wchodzi:

  • Żywokost lekarski
  • Kasztanowiec
  • Jałowiec

Produkty medycyny naturalnej

Oryginalne preparaty szwajcarskiej firmy Herbamedicus produkowane są według tradycyjnych sprawdzonych przez pokolenia receptur, wzbogaconych o najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki i nowoczesnej fitofarmacji.

Wszystkie produkty charakteryzuje zrównoważona zawartość aktywnych ekstraktów ziołowych oraz roślinnych olejków eterycznych. Dla zwiększenia ich skuteczności wzbogacone zostały o klinicznie testowane substancje farmakologiczne pochodzenia naturalnego. Ekstrakty ziołowe i roślinne olejki eteryczne, zawarte w tych preparatach, spełniają surowe wymagania jakościowe, a testy przeprowadzane są na bieżąco przez wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetyki naturalnej.

Unikatowe preparaty ziołowe

Wszystkie preparaty przeznaczone są do stosowania zewnętrznego. Pakowane są w zaplombowane pojemniki medyczne, aby chronić ich oryginalna recepturę. Na etykietach umieszczone są znaki holograficzne w celu ochrony przed podrabianiem. Preparaty nie są testowane na zwierzętach.

Składniki - Herbamedicus Balsam torfowy Unicatum chondro 250 ml

Torf, żywokost, kasztanowiec, jałowiec.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Dane producenta/dystrybutora

Herbamedicus Sp. z o.o., ul. Kazimierza Wielkiego 3, 95-080 Tuszyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Herbamedicus Balsam torfowy Unicatum chondro 250 ml

  • Producent: Herbamedicus
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7640133071541
  • EAN: 7640133071541
  • Wymiary: 8 x 8 x 8 cm