Highway of Dreams

Świat Amelii sypie się niczym domek z kart. Zraniona i ośmieszona przez chłopaka dziewczyna niechętnie się zgadza, pod naciskiem nieustępliwej przyjaciółki, na spotkanie przy ognisku. Amelia nawet w najmniejszym stopniu się nie domyśla, że zwykła impreza zmieni jej życie. Pech chce, że dziewczyna...
28,06 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,83 zł

Opis

Świat Amelii sypie się niczym domek z kart.

Zraniona i ośmieszona przez chłopaka dziewczyna niechętnie się zgadza, pod naciskiem nieustępliwej przyjaciółki, na spotkanie przy ognisku. Amelia nawet w najmniejszym stopniu się nie domyśla, że zwykła impreza zmieni jej życie.

Pech chce, że dziewczyna zostaje sama w obcym miejscu, skazana na nieznajomego motocyklistę Gabriela, który swoją tajemniczością i upodobaniem do prędkości powoduje u niej szybsze bicie serca. Przyparta do muru musi pokonać strach i powierzyć chłopakowi własne życie. Od tej pory Gabriel uparcie podejmuje próby, aby przekonać dziewczynę do siebie i do swojego niebezpiecznego hobby.

Los nieprzypadkowo postawił tych dwoje na swojej drodze, ale to oni muszą podjąć decyzję, którą ścieżkę życiową wybiorą.

Czy strach okaże się silniejszy od uczuć?

Szczegóły - Highway of Dreams

 • Tytuł: Highway of Dreams
 • Autor: Ewa Maciejczuk
 • Wydawnictwo Luna
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2023
 • Ilość stron: 256
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367790307
 • Język: polski
 • ISBN: 9788367790307
 • EAN: 9788367790307
 • Wymiary: 135 x 205 x 20 mm

Recenzje książki Highway of Dreams (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Amelia jako świeża singielka za namową przyjaciółki zgadza się pójść na imprezę przy ognisku. Gdyby wiedziała jak bardzo to wyjście wywróci jej życie do góry nogami…

Jeśli chodzi o bohaterów to mogę mieć zastrzeżenia tylko do Gabriela. Amelia mimo kilku dziwnych akcji i nierozgarnięcia była jeszcze w miarę do przełknięcia. Natomiast on… o mamo. Mogłabym chyba napisać o nim osobny post.

Strasznie denerwuje mnie notorycznie nazywanie kogoś „misiem, kotkiem, rybką” itp. Tutaj słowo to brzmiało… LALA. Przysięgam, miałam dość. Ale! Nie tylko mnie to denerwowało, bo Amelia prosiła wręcz za każdym razem by Gabriel tak się do niej nie zwracał. Niestety, był on wykreowany na człowieka, który w nosie ma to co ktoś do niego powie. Liczy się tylko jego zdanie, jego preferencje, w skrócie władza. Bardzo toksyczna osoba, która została idealnie odwzorowana, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym (myśl, że mogłabym trafić na takiego szefa… wrr). Co jeszcze? Chyba najważniejsze- brakowało mi tutaj więcej uczuć, chemii, bo moim zdaniem wszystko za szybko się tutaj zadziało.

Akcja pędziła, a szkoda bo historia fajna i miała duży potencjał. Pokusiłabym się jednak o to by pewna postać drugoplanowa bardziej mieszała, żeby było jej więcej i żeby sprawiła, że podczas czytania pojawi się jakaś adrenalina. Kto nie lubi momentu gdy osoba trzecia coś mąci, knuje i rozwala? No właśnie.

Podsumowując.

To jest jedna z tych książek, która idealnie sprawdzi się na jeden wieczór, nie jest wymagająca, szybko się czyta i szybko zapomina. Nie była ona, aż tak zła, ale spodziewałam się czegoś ciut lepszego.

*To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania.

Współpraca

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>