His Daddy

36,94
Opis

Myślała, że to jednorazowa przygoda i więcej się nie spotkają. Myliła się...

Sassi w końcu dopięła swego – ma obrączkę na palcu i męża u boku. Co z tego, że spontaniczny ślub w Las Vegas z najlepszym przyjacielem był raczej szalonym pomysłem, a nie romantycznym gestem? Wreszcie może zabłysnąć przed koleżankami i dołączyć do grona zamężnych. Jednak to, co miało być początkiem nowego rozdziału, szybko zamienia się w grę, której zasad jeszcze nie zna.

Kiedy jej mąż – beztroski artysta – organizuje orgię, na której ją zdradza, Sassi nie pozostaje mu dłużna. Poznany przypadkiem w hotelu starszy i bardzo bogaty mężczyzna okazuje się lekiem na jej bolączki. Jest to przygoda na jedną noc, bo ostatecznie mąż przekonuje ją do powrotu. Sassi zgadza się pomóc mu w naprawieniu relacji z jego despotycznym ojcem. W tym celu małżonkowie wylatują do Kanady. Kobieta szybko odkrywa, że jej teść to jednocześnie tajemniczy kochanek, z którym spędziła pamiętną noc zemsty. Butny mężczyzna nic sobie nie robi z jej oporów moralnych i szybko przekracza kolejne zakazane granice relacji z synową.

Ojciec czy syn? Który z nich zwycięży walkę o serce Sassi w świecie, w którym pokusa potrafi być silniejsza niż rozsądek?

Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+

Pobierz darmowy fragment

Szczegóły - His Daddy

  • Tytuł: His Daddy
  • Autor: Monika Magoska-Suchar
  • Wydawnictwo Papierowe Serca
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2026
  • Ilość stron: 296
  • Format: 13.5 x 20.5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788384173626
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: / nd
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788384173626
  • EAN: 9788384173626
  • Wymiary: 13.5x20.5 cm

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Grupa wiekowa 18+

Dane producenta

Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz-Kierus spółka komandytowa, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, Polska, email: handlowy@wydawnictwokobiece.pl, tel. 535556515

Recenzje książki His Daddy (1)

Ocena 
Paula Z. 2026-02-13 10:52:16
Opinia użytkownika sklepu
Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.

Powiedzieć, że Sassi jest szalona, to jak nic nie powiedzieć. Decyduje się spontanicznie na ślub w Vegas ze swoim przyjacielem. Nie jest to ślub z miłości, a raczej wygodna opcja dla obu stron. Sielanka się kończy gdy jej mąż organizuje w domu orgię, dziewczyna nie pozostaje mu dłużna. Poznaje mężczyznę, który miał być tylko na jedną noc, on jednak nie chce z niej zrezygnować. Jednak wszystko się komplikuje gdy okazuje się, że jest to jej teść…

Skusiłam się na najnowszą książkę autorki bo wiem, że będzie mi się podobała. Po prostu. Jej pomysły na fabułę zaskakują mnie cały czas, to szalona kobieta (w sensie pozytywnym), po której nie wiadomo czeto finalnie się spodziewać! Wiadome tylko, że będzie pikantnie. Bardzo. Pikantnie.

Tak też było w tym przypadku, do tego dołożony motyw różnicy wieku, który osobiście uwielbiam. Dużo się dzieje, są pewne sprawy owiane tajemnicą, czyta się błyskawicznie. Dla mnie wręcz trochę za krótka, można by pokusić się o rozwinięcie bardziej ich relacji i dodanie jeszcze większej dawki emocji.

„- Nie proś. Żądaj- stwierdził stanowczo.- Zrobię, co zechcesz, bylebyś więcej nie płakała”.

Bardzo dobrze pokazane rozterki bohaterów, pewne zwroty wydarzeń, które wprowadzają fajną atmosferę podczas czytania.

Mimo, że jest to romans/erotyk daje do myślenia, że nie zawsze szybko podejmowane przez nas decyzje wychodzą nam na dobre. I czasami ciężko jest się z tego się wykaraskać.

*To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy