Historyjki podwórkowe. Piesek Urwisek

WCIĄGAJĄCA opowiastka z MORAŁEM o ciekawskim piesku. Treść PRZYSTĘPNA dla kilkulatka. ENERGETYCZNE ILUSTRACJE świetnie oddają przeżycia i emocje bohaterów.Książka opowiada o wszędobylskim PIESKU URWISKU, który jesienią postanowił wyruszyć w świat. DYNAMICZNA, napisana PROSTYM JĘZYKIEM historyjka w...
6,50 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,31 zł

Opis

WCIĄGAJĄCA opowiastka z MORAŁEM o ciekawskim piesku. Treść PRZYSTĘPNA dla kilkulatka. ENERGETYCZNE ILUSTRACJE świetnie oddają przeżycia i emocje bohaterów.
Książka opowiada o wszędobylskim PIESKU URWISKU, który jesienią postanowił wyruszyć w świat. DYNAMICZNA, napisana PROSTYM JĘZYKIEM historyjka w połączeniu z WYRAZISTYMI, WE-SOŁYMI ILUSTRACJAMI skupi uwagę PRZEDSZKOLAKÓW. Książeczka zwraca uwagę dziecku, że nawet chęć poznawania świata nie uzasadnia nieostrożności. Uczy POSŁUSZEŃSTWA i umiejęt-ności PRZYZNANIA SIĘ DO BŁĘDU. Publikacja będzie też odpowiednia DLA MALUSZKÓW – jest CAŁOKARTONOWA, ma ZAOKRĄ-GLONE ROGI i świetnie pokazuje m.in., jak wyglądają WIEJSKIE ZWIERZĘTA, i jakie są ich ZWY-CZAJE.

Książka
• rozwija WYOBRAŹNIĘ
• rozbudza CIEKAWOŚĆ ŚWIATA
• uczy EMPATII
• wzbogaca SŁOWNICTWO
• WZRUSZA i BAWI HISTORYJKI PODWÓRKOWE Seria przedstawia niezwykłe przygody ZWIERZAKÓW Z JEDNEGO PODWÓRKA.

Tytułowi bohaterowie pojawiają się również jako POSTACIE DRUGOPLANOWE w pozostałych książeczkach. Pozwala to młodemu czytelnikowi lepiej ich POZNAĆ, a także ćwiczyć SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. Ilustracje towarzyszące historyjkom są SYMPATYCZNE i SUGESTYWNE oraz stwarzają niepowtarzalną atmosferę PORY ROKU, w której odbywa się akcja.

Za treścią historyjki "Piesek Urwisek. Historyjki podwórkowe" stoi Mirosława Kwiecińska.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Piesek Urwisek. Historyjki podwórkowe". Zbudowanie zbioru krótkich historii to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Piesek Urwisek. Historyjki podwórkowe" opublikowało Wydawnictwo Awm. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.