Hot Wheels Skate Taco Tricki Ciężarówka Zestaw HMK00 Mattel

Zestaw Hot Wheels Skate™ Ciężarówka Taco Tricki jest pełen dynamicznej zabawy z miejscem na przeróżne deskorolkowe tricki. Wypróbuj nowe sztuczki na desce i opanuj klasyczne ruchy niczym mistrz na ogromnym taco lub rampie. Rób ollie na stole piknikowym! Dołączone akcesoria można przechowywać na i w...
119,39 * 163,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 123,54 zł

Opis

Zestaw Hot Wheels Skate™ Ciężarówka Taco Tricki jest pełen dynamicznej zabawy z miejscem na przeróżne deskorolkowe tricki. Wypróbuj nowe sztuczki na desce i opanuj klasyczne ruchy niczym mistrz na ogromnym taco lub rampie. Rób ollie na stole piknikowym! Dołączone akcesoria można przechowywać na i w ciężarowce, co ułatwia przenoszenie. W zestawie jest jedna deskorolka do jazdy palcami i jedna para butów deskorolkowych na palce. Dodatkowe deski i buty są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Z zestawem Hot Wheels Skate™ Ciężarówka Taco Tricki poznasz smak adrenaliny w świecie deskorolkarzy.
  • Ta niesamowita ciężarówka z przyciągającymi wzrok detalami ma ogromne taco na dachu, które może posłużyć do robienia świetnych sztuczek, a podczas przenoszenia zestawu doskonale sprawdza się jako uchwyt.
  • Wyciągnij poręcz, ustaw pionową rampę lub wykorzystaj stół piknikowy jako dodatkową powierzchnię do robienia tricków. Wszystkie akcesoria mieszczą się w i na ciężarowce, co ułatwia przechowywanie.
  • W zestawie jest jedna dostępna tylko tutaj deskorolka do jazdy palcami zaprojektowana we współpracy z legendą skateboardingu, Tonym Hawkiem, oraz zdejmowane buty deskorolkowe (na palce), które można schować na ciężarówce.
  • Przechowuj nawet 6 deskorolek, a dodatkowe miejsce na deski i buty znajdziesz po otwarciu tyłu pojazdu. (Dodatkowe deskorolki i buty są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
  • Buty deskorolkowe pomagają nowicjuszom wyczuć deskę podczas jazdy palcami, ułatwiając utrzymanie palców na miejscu przy robieniu sztuczek. Można je odczepić i używać z innymi deskami oraz zestawami.

Szczegóły - Hot Wheels Skate Taco Tricki Ciężarówka Zestaw HMK00 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również