Ja i mój pies

"Kiedy rodzice dziesięcioletniego Leona decydują się na przygarnięcie Harryego niereformowalnego huskyego syberyjskiego jeszcze nie wiedzą, z jakim wyzwaniem i wysiłkiem przyjdzie im się mierzyć każdego dnia. Uporządkowane dotąd życie chłopca nagle przewraca się do góry nogami, ale jednocześnie...
26,85 * 33,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,41 zł

Opis

"Kiedy rodzice dziesięcioletniego Leona decydują się na przygarnięcie Harryego niereformowalnego huskyego syberyjskiego jeszcze nie wiedzą, z jakim wyzwaniem i wysiłkiem przyjdzie im się mierzyć każdego dnia. Uporządkowane dotąd życie chłopca nagle przewraca się do góry nogami, ale jednocześnie wzbogaca się o nowego wspaniałego, kochającego członka rodziny oraz niezwykłe przygody, które mogą wspólnie przeżywać. "Ja i mój pies" to oparta na faktach historia o próbie odnalezienia się w nieznanej dotąd rzeczywistości, o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach i o sile przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem".

Recenzja autorki bestsellerów Natalii Kwiatkowskiej piszącej pod pseudonimem Nathalie K. Flower:

Historia o tym, jak piękną miłością dziecko potrafi obdarować swojego psa. Niby książka jest przeznaczona dla najmłodszych, ale rodzice też będą czerpali z jej czytania niesamowitą satysfakcję. To trochę taki Shrek na papierze.

Dzieci śmieją się z jednego, a rodzice z drugiego.

Nathalie K. Flower

Szczegóły - Ja i mój pies

  • Autor: Emilia Piłko
  • Wydawnictwo Emilia Piłko
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2024
  • Ilość stron: 32
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788368054019
  • ISBN: 9788368054019
  • EAN: 9788368054019
  • Wymiary: 26.0x26.0x0.8 cm

Recenzje książki Ja i mój pies (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

RECENZJA PATRONACKA 

🐕„JA
I MÓJ PIES”🐕

AUTOR: Emilia Piłko 

„Myślicie czasem, że wasz pies rozumie więcej, niż powinien?

Ja mam tak stale. Porozumiewamy się za pomocą jednego spojrzenia.

On rozumie, ja rozumiem. Kropka. Słowa są zbędne”.

„Ja i mój pies” to oparta na faktach opowieść o pięknej, szczerej miłości dziecka do swojego psa. Historia została opowiedziana z perspektywy głównego bohatera Leona.

Książeczka zawiera przepiękne ilustracje, które zachwycą każdego małego czytelnika i nie tylko, cudowną, mądrą i pouczającą historię. Pokazuje relacje i więzi między rodzicami a dzieckiem i zaszczepienie w dziecku różnych pasji, jak czytanie, sport. Pokarze, jakie obowiązki, wyzwania związane są z opieką nad pupilem.

Przeżyjemy razem z Leonem i jego pieskiem Huskym o imieniu Harry niezwykłe przygody.

Ta książka bawi, uczy i pozwali  wykształcić u dzieci właściwe postawy i  przyswoić ważne wartości i wzorce, ale też  pojęcia, takie jak miłość, przyjaźń, zaufanie, opieka nad zwierzęciem.

Książeczka została podzielona na kilka część z różnych okresów, jak Leon dostał pieska, wakacje, kolonie, koniec wakacji, zima i wiosna.

Okładka zaczarowała mnie totalnie.

Nie tylko dzieci będą zachwycone tą historią, ale również rodzice. Ja z moją córeczką spędziliśmy cudowne chwile, czytając ją.

„On nigdy nie czuje żalu, złości ani smutku, nie robi mi wyrzutów, nie obraża się na mnie. Jest tylko jedna emocja — wielka radość.

Który człowiek ma w sobie tyle miłości i cierpliwości?”

Polecam. 

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>