Jak bocian Klekot nauczał zwierzęta ekologii.. +CD

Bajka JAK BOCIAN KLEKOT NAUCZAŁ ZWIERZĘTA EKOLOGII I DBANIA O WODĘ autorstwa Lecha Tkaczyka została napisana z myślą o ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchach. Z tej bajki dziecko zdobędzie podstawową wiedzę o tym czym jest ekologia,dbanie o naszą...
45,51 * 55,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,97 zł

Opis

Bajka JAK BOCIAN KLEKOT NAUCZAŁ ZWIERZĘTA EKOLOGII I DBANIA O WODĘ autorstwa Lecha Tkaczyka została napisana z myślą o ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchach. Z tej bajki dziecko zdobędzie podstawową wiedzę o tym czym jest ekologia,dbanie o naszą planetę Ziemię, jak ważna w życiu każdego z nas jest woda. I jak sobie zwierzęta poradziły, gdy jej zabrakło na łące i w lesie. Dowie się też czym jest wspólna praca i przyjaźń i dlaczego warto się uczyć. Dziecko pozna też bliżej mądrego bociana Klekota i grupę zwierząt, jego przyjaciół. Wystarczy sięgnąć po odpowiednią lekturę. Książeczka jest napisana rymowanym, łatwo przyswajalnym przez dzieci klasycznym wierszem i pięknie ozdobiona ilustracjami Tomasza Laskowskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało serię książek dla dzieci ,,Gdyby zwierzęta umiały mówić". Każda z książeczek zawiera ciekawą, ślicznie ilustrowaną bajkę poświęconą odrębnemu zagadnieniu. Ich autor, Lech Tkaczyk, w sposób prosty, żywy i zabawny uczy dzieci, jak dobierać przyjaciół, dlaczego zawsze należy mówić prawdę i słuchać rodziców, a także kochać zwierzęta i szanować przyrodę. Każda książka autorstwa Lecha Tkaczyka ma dodaną płytę audio CD ze słuchowiskiem i muzycznymi materiałami edukacyjnymi. Słuchowisko, to teatr wyobraźni i dziecko będzie miało okazję poznać dźwięki ptaków oraz różnych zwierząt żyjących na łące i w lesie. Z pewnością warto sięgnąć po tę bajkę ze słuchowiskiem audio CD na płycie.

Za treścią historyjki "Jak bocian Klekot nauczał zwierzęta ekologii.. +CD" stoi Lech Tkaczyk.

Publikacja pt. "Jak bocian Klekot nauczał zwierzęta ekologii.. +CD" została umieszczona w sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Pozycja "Jak bocian Klekot nauczał zwierzęta ekologii.. +CD" została udostępniona przez Wydawnictwo ASTRUM. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Bogate wydanie. Tytuł dla osób mogących pozwolić sobie wydać więcej na książkę dla dzieci. Ta książeczka sprawdzi się też jako prezent.