NOWOŚĆ Kalabria i Bazylikata Travelbook

Kalabria i Bazylikata Travelbook

Kalabria i Bazylikata to na turystycznej mapie Italii niemal terra incognita. Koniec włoskiego buta to ",już nie Kampania",, a ",jeszcze nie Sycylia", - region trochę zapomniany, stosunkowo słabo rozwinięty i w charakterze nieco ",bałkański",. Realia te można potraktować...
23,34 * 37,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,12 zł

Opis

Kalabria i Bazylikata to na turystycznej mapie Italii niemal terra incognita. Koniec włoskiego buta to ",już nie Kampania",, a ",jeszcze nie Sycylia", - region trochę zapomniany, stosunkowo słabo rozwinięty i w charakterze nieco ",bałkański",. Realia te można potraktować jednak także jako atut - tutejsze zabytki są może mniej znane, ale ró,wnie piękne, gó,ry puste i dzikie, a plaże mniej zatłoczone. Życie toczy się znacznie wolniej niż w Rzymie czy Neapolu, słońce praży ró,wnie mocno, a miejscowe specjały nadają lokalnej kuchni niezwykłego charakteru. Zapraszamy do odkrycia Kalabrii i Bazylikaty!

Travelbook to Twó,j niezastąpiony towarzysz podró,ży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głó,wnymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajó,w. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionó,w i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podró,ży.

Szczegóły - Kalabria i Bazylikata Travelbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>