Karty obrazkowe na sznureczku. Owoce i warzywa

Promocja:
Zabawki do 50zł
Czas kontynuować kreatywne zabawy z książeczką obrazkową! Edukacyjny zestaw zawiera poręczne karty spięte praktycznym sznureczkiem i scenariusze zabaw. Piękne ilustracje przedstawiają smakowite owoce i warzywa. Zabawa z książeczką pozwala maluchom poznawać nowe słowa, doskonalić pamięć i...
21,52 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,50 zł

Opis

Czas kontynuować kreatywne zabawy z książeczką obrazkową! Edukacyjny zestaw zawiera poręczne karty spięte praktycznym sznureczkiem i scenariusze zabaw. Piękne ilustracje przedstawiają smakowite owoce i warzywa. Zabawa z książeczką pozwala maluchom poznawać nowe słowa, doskonalić pamięć i spostrzegawczość. Zestaw inspiruje do mnóstwa wszechstronnie rozwijających aktywności.

 • zestaw zawiera książeczkę na sznureczku i scenariusze zabaw
 • pudełko o wymiarach: 11 x 13,5 x 4,5
 • liczba stron: 16
 • książeczka jest wykonana z trwałej tektury
 • odpowiednie dla dzieci w wieku 2+
 • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
 • zabawa rozwija zmysły i wyobraźnię

Opracowanie zbiorowe jest autorem historii "Karty obrazkowe na sznureczku. Owoce i warzywa".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą fascynujących publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Karty obrazkowe na sznureczku. Owoce i warzywa" to wyśmienity podarunek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

"Karty obrazkowe na sznureczku. Owoce i warzywa" składa się głównie z ilustracji oraz niedługich treści. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające obrazki sprawdzą się głównie dla młodszych dzieci. Obrazki rozbudzają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i rozbudzają kreatywność.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 2 do 2 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

 • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
 • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
 • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
 • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
 • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup dla niego też kolejne książki z serii "Karty obrazkowe".

Jest to krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Karty obrazkowe na sznureczku. Owoce i warzywa" udostępniło Wydawnictwo Bright Junior Media Justyna Han. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz również inne publikacje od tego wydawcy.