NOWOŚĆ Kask budowalny strażacki MIX Technok

Kask budowalny strażacki MIX Technok

Hełm strażacki i budowlany dla dzieci został zaprojektowany z myślą o realistycznym wyglądzie, dzięki czemu maluch poczuje się jak prawdziwy strażak czy budowlaniec. To zabawka, która wzbudza fascynację i rozwija wyobraźnie. Zabawa w budowlańca lub strażaka nie tylko dostarcza ogromnej radości, ale...
8,74 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł

Opis

Hełm strażacki i budowlany dla dzieci został zaprojektowany z myślą o realistycznym wyglądzie, dzięki czemu maluch poczuje się jak prawdziwy strażak czy budowlaniec. To zabawka, która wzbudza fascynację i rozwija wyobraźnie.

Zabawa w budowlańca lub strażaka nie tylko dostarcza ogromnej radości, ale również wspomaga rozwój dziecka. Kreatywność, wyobraźnia, koordynacja ruchowa i zdolności społeczne rozwijają się w trakcie interaktywnej zabawy z hełmem. Maluch może wcielać się w rolę budowlańca lub strażaka, rozwijając zdolności narracyjne.

Kask ten sprawdzi się zarówno w domu, jak i na podwórku. Bezpieczny i lekki, może towarzyszyć maluchowi w różnych miejscach, zachęcając do ruchu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Hełm stanowi doskonałą zachętę do zabawy zespołowej. Dzieci, bawiąc się razem i wcielając w wybrane rolę, rozwijają umiejętności komunikacyjne, współpracy i zdolności do podejmowania decyzji w grupie. To wszystko sprawia, że kask to idealny prezent dla każdego malucha.

Produkt dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: żółty, czerwony, pomarańczowy - wysyłanych losowo.

Hełm budowlany i strażacki to wstęp do fascynującej i rozwijającej zabawy. Każde dziecko poczuje się jak prawdziwy bohater i odkryje radość wspólnej przygody.

Szczegóły - Kask budowalny strażacki MIX Technok

  • Producent: Technok
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 176x237 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037603947
  • EAN: 4823037603947

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również