Katarek Plus Aspirator kataru podłączany do odkurzacza

Innowacyjny aspirator kataru podłączany do odkurzacza, przeznaczony dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Z powodzeniem może być także stosowany w przypadku dzieci niepełnosprawnych oraz osób niewspółpracujących. Aspirator posiada rozkręcaną komorę, dzięki czemu łatwo go umyć. Dołączona do...

48.95

-10%

54.43 zł

Dodaj do schowka

Opis

Katarek Plus to aspirator służący do skutecznego, szybkiego i bezpiecznego usuwania wydzieliny z nosa dziecka. Wszyscy rodzice wiedzą, jak ciężko dzieci znoszą katar – trudno się im oddycha, je, śpi, przez co humor nie dopisuje i łatwo o płacz. Rolą aspiratora Katarek Plus jest wsparcie w tych trudnych momentach przez usunięcie wydzieliny z nosa.

Zabieg ten może być wykonywany bez ograniczeń – każdorazowo, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba, np. podczas ząbkowania czy przeziębienia.

Nowoczesny aspirator Katarek Plus jest kompatybilny z domowym odkurzaczem o mocy od 800 do 1800 W. Jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż tradycyjne ustne aspiratory lub gruszki. Usuwają one z nosa jedynie do 25% zalegającej wydzieliny – natomiast zredukowana, jednostajna siła ssąca urządzenia Katarek Plus pozwala na dokładne oczyszczenie nosa malucha.

Aspiratora można używać już od pierwszych dni życia dziecka, ponieważ dzięki specjalnej budowie jest bezpieczny nawet dla noworodków. Siła ssąca dostosowana jest do delikatnego nosa niemowlęcia, a kształt końcówki nie pozwala na włożenie jej zbyt głęboko.

Do największych zalet Katarka Plus należą:

  • rozkręcana komora aspiratora – umożliwiająca utrzymanie go w czystości,
  • ergonomiczny kształt – sprawia, że użytkowanie jest komfortowe,
  • długi wężyk – sprawia, że nic nie krępuje naszych ruchów,
  • dwie końcówki z systemem identyfikacji – pozwalają na higieniczne użycie u dwóch maluchów jednocześnie.

Dzięki temu urządzeniu dziecko będzie mogło swobodnie oddychać, co korzystnie wpłynie na jego samopoczucie, apetyt, odpoczynek i chęci do zabawy!

Dane producenta/dystrybutora

Duna Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 13/1, 30-701 Kraków

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Katarek Plus Aspirator kataru podłączany do odkurzacza

  • Producent: Katarek
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5999880412032
  • EAN: 5999880412032
  • Wymiary: 10 x 19.5 x 4 cm

Inni Klienci kupili również