Keynote Elementary. Workbook + Workbook Audio CD

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Dzięki Keynote możesz uczyć dorosłych słuchaczy nie tylko języka angielskiego, ale również uniwersalnych kompetencji XXI wieku.Państwa słuchacze będą uczyć się angielskiego z...
95,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 89,00 zł

Opis

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Dzięki Keynote możesz uczyć dorosłych słuchaczy nie tylko języka angielskiego, ale również uniwersalnych kompetencji XXI wieku.Państwa słuchacze będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Keynote Elementary. Workbook + Workbook Audio CD"?
Za treścią podręcznika stoi Ben Cevik.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Do której serii podręczników należy "Keynote Elementary. Workbook + Workbook Audio CD"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "Keynote".
Analogicznie do pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Keynote Elementary. Workbook + Workbook Audio CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również