Kicia Kocia w lesie. Kolorowanka

To książka, ale nie tylko. To także kolorowanka, szkicownik i notatnik, kolejne znakomite narzędzie do zabawy dla małych fanów Kici Koci. Tym razem wraz z rezolutną kotką mały czytelnik poznaje zwierzęta polskich puszcz i lasów. Dziecko może książkę czytać i oglądać, ale i współtworzyć. Może...
8,29 * 10,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,27 zł

Opis

To książka, ale nie tylko. To także kolorowanka, szkicownik i notatnik, kolejne znakomite narzędzie do zabawy dla małych fanów Kici Koci. Tym razem wraz z rezolutną kotką mały czytelnik poznaje zwierzęta polskich puszcz i lasów. Dziecko może książkę czytać i oglądać, ale i współtworzyć. Może dopisać zdanie od siebie lub dorysować na ilustracji, co tylko zapragnie. Książki o Kici Koci są polecane przez Fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom.

Autorem historyjki "Kicia Kocia w lesie. Zwierzęta polskich lasów" jest Anita Głowińska, Anita Głowińska.

Podaruj maluchowi książeczkę "Kicia Kocia w lesie. Zwierzęta polskich lasów". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

"Kicia Kocia w lesie. Zwierzęta polskich lasów" udostępniło Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.