Klasyka wierszyka. Czapla, ryby i rak

Znana bajka z morałem, która zarówno bawi jak i uczy. Bardzo kolorowe ilustracje przyciągają uwagę najmłodszych.
8,10

Opis

Znana bajka z morałem, która zarówno bawi jak i uczy. Bardzo kolorowe ilustracje przyciągają uwagę najmłodszych.

Autorem tytułu "Klasyka wierszyka. Czapla, ryby i rak" jest Jean de La Fontaine.

"Klasyka wierszyka. Czapla, ryby i rak" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja doskonałej zabawy. Krótka forma to mądry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po lekturze całej książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów dla niego również następne bajki z cyklu "Klasyka wierszyka".

Jest to bardzo krótka książka - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Klasyka wierszyka. Czapla, ryby i rak" została wydana przez Wydawnictwo Liwona. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.