Klocki Meli Basic Constructor 200 elementów 50035

Zestaw klocków Meli BASIC Konstruktor 200 elementów W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np....

63.50 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw klocków Meli BASIC Konstruktor 200 elementów
W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np. wprawić w ruch; jak kręcące się koła osadzone na osiach, czy wirujące śmigła?
Wszystko to oczywiście w szerokiej gamie przyjaznych kolorów. Seria MELI CONSTRUCTOR to zestawy, które pokochają zwinne paluszki i zmyślne główki, którym nie brak pomysłów. W przypadku chwilowego braku pomysłów możecie skorzystać z dołączonych książeczek z przykładami budowli, które można odwzorować.W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np. wprawić w ruch; jak kręcące się koła osadzone na osiach, czy wirujące śmigła?
Wszystko to oczywiście w szerokiej gamie przyjaznych kolorów. Seria MELI CONSTRUCTOR to zestawy, które pokochają zwinne paluszki i zmyślne główki, którym nie brak pomysłów. W przypadku chwilowego braku pomysłów możecie skorzystać z dołączonych książeczek z przykładami budowli, które można odwzorować.
Wymiary opakowania: 14,5 x 14,5 x 14 cm
Wiek: 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klocki Meli Basic Constructor 200 elementów 50035

  • Producent: Keycraft
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902431290065
  • Język: polski
  • EAN: 5902431290065
  • Wymiary: 14.2x14.3x14.5 cm