Klocki Meli Basic Constructor Pink 200 elementów

Zestaw klocków Meli BASIC Konstruktor w różowych kolorach 200 elementów W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie...

54.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw klocków Meli BASIC Konstruktor w różowych kolorach 200 elementów
W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np. wprawić w ruch; jak kręcące się koła osadzone na osiach, czy wirujące śmigła?
Wszystko to oczywiście w szerokiej gamie przyjaznych kolorów. Seria MELI CONSTRUCTOR to zestawy, które pokochają zwinne paluszki i zmyślne główki, którym nie brak pomysłów. W przypadku chwilowego braku pomysłów możecie skorzystać z dołączonych książeczek z przykładami budowli, które można odwzorować.W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np. wprawić w ruch; jak kręcące się koła osadzone na osiach, czy wirujące śmigła?
Wszystko to oczywiście w szerokiej gamie przyjaznych kolorów. Seria MELI CONSTRUCTOR to zestawy, które pokochają zwinne paluszki i zmyślne główki, którym nie brak pomysłów. W przypadku chwilowego braku pomysłów możecie skorzystać z dołączonych książeczek z przykładami budowli, które można odwzorować.
Wymiary opakowania: 14 x 14 x 14 cm
Wiek: 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klocki Meli Basic Constructor Pink 200 elementów

  • Producent: Keycraft
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902431290164
  • Język: polski
  • EAN: 5902431290164
  • Wymiary: 14.4x14.3x14.5 cm