Klocki Meli Basic Constructor Travel Box 250 Elementów

Zestaw klocków Meli BASIC Konstruktor 250 elementów w skrzynce W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które...

83.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw klocków Meli BASIC Konstruktor 250 elementów w skrzynce
W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np. wprawić w ruch; jak kręcące się koła osadzone na osiach, czy wirujące śmigła? Wszystko to oczywiście w szerokiej gamie przyjaznych kolorów. Seria MELI CONSTRUCTOR to zestawy, które pokochają zwinne paluszki i zmyślne główki, którym nie brak pomysłów. W przypadku chwilowego braku pomysłów możecie skorzystać z dołączonych książeczek z przykładami budowli, które można odwzorować.
W każdym dziecku drzemie mały konstruktor, trzeba tylko wyposażyć go w odpowiednie narzędzia i części! Klasyczne, statyczne konstrukcje nie cieszą już Twojego malucha? Co powiecie na bardziej zaawansowane technologicznie części, które można np. wprawić w ruch; jak kręcące się koła osadzone na osiach, czy wirujące śmigła?
Wszystko to oczywiście w szerokiej gamie przyjaznych kolorów. Seria MELI CONSTRUCTOR to zestawy, które pokochają zwinne paluszki i zmyślne główki, którym nie brak pomysłów. W przypadku chwilowego braku pomysłów możecie skorzystać z dołączonych książeczek z przykładami budowli, które można odwzorować.
Wymiary opakowania: 11 x 14,5 x 13,5 cm
Wiek: 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Klocki Meli Basic Constructor Travel Box 250 Elementów

  • Producent: Meli
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902431290638
  • EAN: 5902431290638