Kobieta w walizce. Hubert Meyer. Tom 8

Prowokacja? Bezmyślność? Czy chora zabawa psychopaty? Spokojna okolica bywa zdradliwa. Kiedy wiszące na słupach ogłoszenia o zaginięciu Klaudii Janus dawno już wyblakły, a miejscowa policja straciła wiarę w rozwiązanie sprawy, dochodzi do makabrycznego odkrycia. Przy drodze wyjazdowej z Ełku...
28,62 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,06 zł

Opis

Prowokacja? Bezmyślność? Czy chora zabawa psychopaty?

Spokojna okolica bywa zdradliwa.

Kiedy wiszące na słupach ogłoszenia o zaginięciu Klaudii Janus dawno już wyblakły, a miejscowa policja straciła wiarę w rozwiązanie sprawy, dochodzi do makabrycznego odkrycia. Przy drodze wyjazdowej z Ełku przypadkowy kierowca znajduje błękitną walizkę, a w niej szczątki młodej kobiety i złoty naszyjnik z listkiem. Taki sam nosiła Klaudia. Według ustaleń śledczych ciało długo było w wodzie, zakopywano je i częściowo spalono. A to skutecznie utrudnia identyfikację ofiary. Dlaczego więc morderca zdecydował w końcu, że kobieta w walizce ma zostać odnaleziona?

Do pomocy w śledztwie wezwano by Huberta Meyera, ale ten czeka w areszcie na własną rozprawę. Z warszawskiego Wydziału Wsparcia Dochodzeń oddelegowano aspiranta Grzegorza Kaczmarka. On nie ma wątpliwości, że za zaginięciem młodej kobiety stoi ktoś z miejscowych. Podejrzanych jest wielu. Każdy z nich ma motyw. Wszyscy zatajają najistotniejsze fakty. I wciąż nie wiadomo, kto ma ręce splamione krwią. Klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, gdy na jaw wychodzi, że Klaudia nie była jedyną dziewczyną, która przepadła bez śladu w tej na pozór spokojnej okolicy. Siedem lat wcześniej z plaży uprowadzono młodą turystkę. Jej personaliów nigdy nie ustalono. Wiadomo tylko, że w dniu zaginięcia na szyi miała złoty łańcuszek z listkiem…

Najnowszy kryminał Katarzyny Bondy pochłania bez reszty! Do samego końca nie wiadomo, komu zależy na odkryciu prawdy, a kto łże na potęgę. Po lekturze „Kobiety w walizce” sięgnięcie po kolejne części serii z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem będzie wyłącznie formalnością!

Ten produkt jest dostępny na TaniaKsiazka.pl.

Szczegóły - Kobieta w walizce. Hubert Meyer. Tom 8

 • Tytuł: Kobieta w walizce
 • Autor: Katarzyna Bonda
 • Wydawnictwo Muza
 • Seria Hubert Meyer
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 352
 • Format: 13.0 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328724440
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328724440
 • EAN: 9788328724440
 • Wymiary: 13.0 x 20.5 cm

Recenzje książki Kobieta w walizce. Hubert Meyer. Tom 8 (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Co mnie przyciągnęło do przeczytania najnowszej książki autorki Katarzyny Bondy "Kobieta w walizce"? Prawdopodobnie jej okładka i tajemniczy tytuł. Jest to całkiem dobry thriller/kryminał. Od samego początku wciągnął mnie do czytania i odkrywania kolejnych tajemnic. Zastanawiałam się, kim jest tajemnicza kobieta z walizki. Chciałam się dowiedzieć, co się jej stało i dlaczego skończyła, jak skończyła. Autorka w doskonały sposób myliła tropy i podsuwała różne rozwiązania. Pod koniec książki już miałam pewność, jak to wszystko się zakończy. Mimo wszystko podczas czytania bardzo dobrze się bawiłam.

Koniecznie muszę poznać inne dzieła tej autorki.

Jeżeli lubicie wartką akcję, znakomitą fabułę i różnobarwnych bohaterów to koniecznie przeczytajcie "Kobietę w walizce".

Nie będę wam opisywała treści książki. Poznacie ją sami podczas czytania. Życzę wam przyjemnej lektury.

Ps.

Uważajcie na niektórych bohaterów. Niektórzy z nich bardzo dobrze się maskują.

Ciekawa jestem czy odgadniecie prawdę przed zakończeniem.

Z czystym sercem polecam książkę "Kobieta w walizce", mommy_and_books.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>