Kolorowanka Bądź bezpieczny na drodze. Knizhka-rozmalovka. Bud oberezhnim na dorozі

Doskonała książeczka edukacyjna – dziecko poznaje i koloruje znaki drogowe z sympatycznymi zwierzakami, teraz również w wersji polsko-ukraińskiej.
4,75 * 4,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,73 zł

Opis

Doskonała książeczka edukacyjna – dziecko poznaje i koloruje znaki drogowe z sympatycznymi zwierzakami, teraz również w wersji polsko-ukraińskiej.

Smaza Anna jest autorem książki "Kolorowanka Bądź bezpieczny na drodze. Knizhka-rozmalovka. Bud oberezhnim na dorozі".

"Kolorowanka Bądź bezpieczny na drodze. Knizhka-rozmalovka. Bud oberezhnim na dorozі" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka czy palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-11 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Książka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Pozycja "Kolorowanka Bądź bezpieczny na drodze. Knizhka-rozmalovka. Bud oberezhnim na dorozі" została opublikowana przez Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.