Kolorowanka maluszka. Warzywka

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,33 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Historyjka "Kolorowanka maluszka. Warzywka" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Kolorowanka maluszka. Warzywka" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić nastrój.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

"Kolorowanka maluszka. Warzywka" wydało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.