Kolorowanka Sport

Bieg przez płotki, rzut oszczepem, a może piłka nożna? Książeczka przeniesie Twoje dziecko w świat rozmaitych dyscyplin sportowych. 32 strony z rysunkami młodych sportowców na pewno zachęcą je nie tylko do twórczej zabawy kolorami, ale i do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pod każdym rysunkiem...
7,46 * 7,54 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,41 zł

Opis

Bieg przez płotki, rzut oszczepem, a może piłka nożna? Książeczka przeniesie Twoje dziecko w świat rozmaitych dyscyplin sportowych32 strony z rysunkami młodych sportowców na pewno zachęcą je nie tylko do twórczej zabawy kolorami, ale i do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pod każdym rysunkiem znajduje się szlaczek, dodatkowe ćwiczenie, dzięki któremu mały artysta utrwalali podstawowe kształty.

Tytuł "Kolorowanka. Sport" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Kolorowanka. Sport została udostępniona przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.