Kolorowanki i zabawy. Alpaki

Koloruj, rozwiązuj zadania i naklejaj! A wszystko to w towarzystwie uroczych alpak! Kolorowanki z naklejkami i różnorodnymi zabawami, które uczą spostrzegawczości oraz rozwijają zdolności manualne. Znajdowanie różnic, łączenie elementów, dostrzeganie powtarzalności obiektów, liczenie, rysowanie po...
7,82 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,81 zł

Opis

Koloruj, rozwiązuj zadania i naklejaj! A wszystko to w towarzystwie uroczych alpak!

Kolorowanki z naklejkami i różnorodnymi zabawami, które uczą spostrzegawczości oraz rozwijają zdolności manualne. Znajdowanie różnic, łączenie elementów, dostrzeganie powtarzalności obiektów, liczenie, rysowanie po śladzie, uzupełnianie naklejkami, dopasowywanie obrazka do cieni. W środku kolorowe ilustracje, niektóre elementy do samodzielnego kolorowania.

Julia Nikodem to autor tytułu "Kolorowanki i zabawy. Alpaki".

"Kolorowanki i zabawy. Alpaki" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Przedszkolaki w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

"Kolorowanki i zabawy. Alpaki" wydało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.