Kolorowe Baloniki Flamastry pachnące ze stempelkami Stampables 18 kolorów

Zestaw 18 pachnących owocami dwustronnych flamastrów: z jednej strony mazak z drugiej stempelek. W sumie 18 kolorów i 18 wzorów do odciśnięcia. Tusz zmywalny. Mazaki łączone skuwka po dwa. Całość zamknięta w funkcjonalnym pudełku.Zestaw, który ma wszystko by wywołać efekt WOW u twojego dziecka....

49.22 zł

-9%

54.29 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw 18 pachnących owocami dwustronnych flamastrów: z jednej strony mazak z drugiej stempelek. W sumie 18 kolorów i 18 wzorów do odciśnięcia. Tusz zmywalny. Mazaki łączone skuwka po dwa. Całość zamknięta w funkcjonalnym pudełku.
Zestaw, który ma wszystko by wywołać efekt WOW u twojego dziecka. Piękne kolory, moc flamastrów, potencjał stempelków i apetyczny zapach owoców. A wszystko zamknięte w praktycznym i poręcznym opakowaniu, dzięki któremu kolorowe mazaki mogą towarzyszyć małemu artyście dosłownie wszędzie. Jest i bonus dla rodziców. Tusz we flamastrach jest zmywalny! Pachnące flamastry ze stempelkami, Ooly Stampables: idealny zestaw dla małych artystów; pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do kreatywności; każdy flamaster jest dwustronny: z jednej strony końcówka mazaka z drugiej stempelek; końcówka flamastra z trwałego pędzelka; w zestawie 18 mazaków i 18 wzorów stempelków; każdy mazak w innym kolorze; tusz zmywalny; flamastry łączone pod dwa jedną skuwką; pachną owocami; zapakowane w funkcjonalne pudełko wielokrotnego użytku.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kolorowe Baloniki Flamastry pachnące ze stempelkami Stampables 18 kolorów

  • Producent: Kolorowe Baloniki
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 810078034094
  • EAN: 810078034094
  • Wymiary: 145x100x10 mm