Kolorowe Baloniki Zdrapywanki Mini Scratch & Scribble Zwierzęta

Mini zdrapywanki Ooly, czyli dobrze znana dzieciom świetna zabawa w wersji podróżnej. Uśmiechnięte i rozbrykane zwierzęta z wiejskiej zagrody zapraszają na przygodę.Pamiętacie lekcje plastyki, na których najpierw zamazywaliście karton świecą, później malowaliście go na czarno a następnie drugim...

24.45 zł

-18%

29.82 zł

Dodaj do schowka

Opis

Mini zdrapywanki Ooly, czyli dobrze znana dzieciom świetna zabawa w wersji podróżnej. Uśmiechnięte i rozbrykane zwierzęta z wiejskiej zagrody zapraszają na przygodę.
Pamiętacie lekcje plastyki, na których najpierw zamazywaliście karton świecą, później malowaliście go na czarno a następnie drugim końcem pędzelka wydrapywaliście na nim śnieżynki i bałwanki? Już możecie o tym zapomnieć a dzieciom podsunąć do kreatywnej zabawy gotowe zdrapywanki Ooly. W zestawie czeka wszystko co konieczne do beztroskiej kreatywnej zabawy także poza domem. Czarne arkusze skrywają wewnątrz wiele kolorów. Wystarczyć zdrapać wierzchnią warstwę drewnianym patyczkiem i stworzyć piękne ilustracje. Dzieci mogą wymyślać wzory samodzielnie lub skorzystać z gotowych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kolorowe Baloniki Zdrapywanki Mini Scratch & Scribble Zwierzęta

  • Producent: Kolorowe Baloniki
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 810078034872
  • EAN: 810078034872
  • Wymiary: 150x125x5 mm