NOWOŚĆ Kolorowy zlewozmywak zlew z wodą + akcesoria

Kolorowy zlewozmywak zlew z wodą + akcesoria

  • 5907625580281
  • 1 dzień + czas dostawy
Zlew z akcesoriami Zabawki kuchenne są rewelacyjną propozycją dla wszystkich dzieci, które uwielbiają pomagać w wypełnianiu obowiązków domowych. Są one połączeniem przyjemnego z pożytecznym - przynoszą kilkulatkom wiele radości, ponadto uczą prawidłowych, a przede wszystkim bezpiecznych zachowań. W...

85.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zlew z akcesoriami
Zabawki kuchenne są rewelacyjną propozycją dla wszystkich dzieci, które uwielbiają pomagać w wypełnianiu obowiązków domowych. Są one połączeniem przyjemnego z pożytecznym - przynoszą kilkulatkom wiele radości, ponadto uczą prawidłowych, a przede wszystkim bezpiecznych zachowań.
W skład zestawu wchodzi:
- zlewozmywak z suszarka na naczynia
- 4 talerzyków,
- 4 kubków,
- 2 zestawów sztućców: łyżki, noża, widelca,
- szczoteczki
- płynu do naczyń
Zabawkowy zestaw, jakim jest zlewozmywak, posiada szereg zalet. Głównym atutem zlewozmywaka jest możliwość połączenia kranu z wodą, dzięki czemu dziecko będzie mogło własnoręcznie myć naczynia. Komplet składa się z akcesoriów, które w dużym stopniu naśladują pełnowymiarowe naczynia - talerzyki, kubeczki czy sztućce. Sprawią one, że dziecko podczas zabawy oswoi się z nimi, a umycie ich nie będzie stanowiło dla niego największego kłopotu. Będzie to również rewelacyjnym sposobem na wyrobienie w dziecku nawyku, jakim jest sprzątanie po skończonym posiłku.
Zlew zasilany jest bateriami 3x 1.5V "AA", których nie dołączono do zestawu. Po umieszczeniu ich w zabawce oraz przesunięciu pokrętła na pozycję "ON" kran zasysa wodę i możemy rozpocząć zabawę w zmywanie.
Zabawkowy zestaw wykonany jest z atestowanego, bezpiecznego w użytku plastiku. Konstrukcja zlewu, jak i pozostałych elementów, jest bardzo bezpieczna i pozbawiona ostrych krawędzi. Kolorystyka zabawki przypadnie do gustu zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Zabawkowy zlewozmywak wraz z akcesoriami przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Zabawka posiada certyfikat CE, zapakowana jest w kolorową, kartonową przepaskę.
Wymiary zlewozmywaka:
- 40 cm x 27 cm x (wysokość z kranem)26 cm.
Wymiary opakowania: 42 cm x 27 cm x 11.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kolorowy zlewozmywak zlew z wodą + akcesoria

  • Producent Lean Toys
  • Wiek: 3-4 lata, 5-7 lat
  • Rok wydania: 2020
  • Wymiary: 41.0x28.0x12 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907625580281
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 5907625580281