Koloruj - Piłka nożna

Kolorowanka jest propozycją dobrej zabawy. Rozwija pamięć i wyobraźnię, wpływa też na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sprawności manualnych dziecka. Stanowi część zbioru "Kolekcji 100kolorowanek".Dłuższy opisHistoryjka "Koloruj - Piłka nożna" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści...
5,62 * 6,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,46 zł

Opis

Kolorowanka jest propozycją dobrej zabawy. Rozwija pamięć i wyobraźnię, wpływa też na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sprawności manualnych dziecka. Stanowi część zbioru "Kolekcji 100kolorowanek".Dłuższy opisHistoryjka "Koloruj - Piłka nożna" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.Podaruj dziecku książeczkę "Koloruj - Piłka nożna". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka."Koloruj - Piłka nożna" wydało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.Masz mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Tytuł "Koloruj - Piłka nożna" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Koloruj - Piłka nożna". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do torby dziecka.

Publikacja "Koloruj - Piłka nożna" została udostępniona przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.