Koloruj - Wróżki

Kolorowanka jest propozycją dobrej zabawy. Rozwija pamięć i wyobraźnię, wpływa też na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sprawności manualnych dziecka. Stanowi część zbioru "Kolekcji 100kolorowanek".Dłuższy opisKsiążeczka "Koloruj - Wróżki" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości...
4,82 * 6,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,79 zł

Opis

Kolorowanka jest propozycją dobrej zabawy. Rozwija pamięć i wyobraźnię, wpływa też na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz sprawności manualnych dziecka. Stanowi część zbioru "Kolekcji 100kolorowanek".Dłuższy opisKsiążeczka "Koloruj - Wróżki" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.Sprezentuj dziecku książeczkę "Koloruj - Wróżki". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić nastrój.Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do plecaka lub torby dziecka.Pozycja "Koloruj - Wróżki" została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Tytuł "Koloruj - Wróżki" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Koloruj - Wróżki" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby.

Publikacja "Koloruj - Wróżki" została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.