Koloruję według klucza. Koloruję według symboli

Co kryje się na obrazkach? Weź kredki, koloruj według klucza i odkryj to sam! Książki z serii „Koloruję według klucza” to zbiory wyjątkowych obrazków, które dziecko koloruje według klucza – zgodnie z zapisanym kodem. W ten sposób pracuje nad koncentracją i ćwiczy motorykę ręki.
5,35 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,89 zł

Opis

Co kryje się na obrazkach? Weź kredki, koloruj według klucza i odkryj to sam!

Książki z serii „Koloruję według klucza” to zbiory wyjątkowych obrazków, które dziecko koloruje według klucza – zgodnie z zapisanym kodem. W ten sposób pracuje nad koncentracją i ćwiczy motorykę ręki.

Historyjka "Koloruję według klucza. Koloruję według symboli" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Koloruję według klucza. Koloruję według symboli". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Dzieci w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy wizytę u fryzjera.

Pozycja "Koloruję według klucza. Koloruję według symboli" została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.