Konkurs im. Janusza Christy Porządki. Malutki Lisek i Wielki Dzik. Tom 7

Lisią dolinkę zalała woda. Deszcz, który nie przestaje padać, przysparza jej mieszkańcom sporo kłopotów. Nawet gdy woda opada, nie mogą odetchnąć z ulgą. Zniszczone nory, braki w zapasach i zaśmiecony strumyk, to niejedyne problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszym bohaterom. W kryzysie...

17.52

-30%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lisią dolinkę zalała woda. Deszcz, który nie przestaje padać, przysparza jej mieszkańcom sporo kłopotów. Nawet gdy woda opada, nie mogą odetchnąć z ulgą. Zniszczone nory, braki w zapasach i zaśmiecony strumyk, to niejedyne problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszym bohaterom. W kryzysie najlepiej liczyć na sprawdzonych przyjaciół. Czy i tym razem Lisek i Dzik sobie poradzą?

Siódmy tom uwielbianej przez najmłodszych czytelników serii komiksowej o przesympatycznych zwierzątkach z dolinki. Pierwszy tom cyklu został nagrodzony w ?Konkursie imienia Janusza Christy na komiks dla dzieci?.

Autorką komiksu jest Berenika Kołomycka, graficzka, ilustratorka i projektantka. Stworzyła rysunki do albumów ?Wykolejeniec? (scen. Grzegorz Janusz) i ?Tej nocy dzika paprotka? (scen. Marzena Sowa). W 2011 roku za krótki komiks ?O psie, który czuł się człowiekiem? zdobyła, wraz ze scenarzystą Michałem Narożnikiem, Nagrodę Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Konkurs im. Janusza Christy Porządki. Malutki Lisek i Wielki Dzik. Tom 7

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki