KookyLoos Laleczka Sunday Funday

Już jest nowa seria KookyLoosSunday Funday! W serii jest aż 12 superstylowych i zabawnych minilaleczek do kolekcjonowania, które mogą zmieniać wyraz twarzy za pomocą jednego kliknięcia. Każda KookyLoos jest inna, ma niepowtarzalną osobowość i hobby. Ale to nie przeszkadza im się przyjaźnić i...

42.49

-15%

49.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Już jest nowa seria KookyLoosSunday Funday!

W serii jest aż 12 superstylowych i zabawnych minilaleczek do kolekcjonowania, które mogą zmieniać wyraz twarzy za pomocą jednego kliknięcia. Każda KookyLoos jest inna, ma niepowtarzalną osobowość i hobby. Ale to nie przeszkadza im się przyjaźnić i świetnie się ze sobą dogadywać! Optymistyczne i pozytywnie nastawione do świata, uwielbiają się bawić i mieć wspólne tajemnice, odkrywać nowości i przeżywać wspólnie tysiące przygód.

Każda z KookyLoos należy do jednej z "ekip", ale najlepiej bawią się, gdy są wszystkie razem! Otwórz tubę i sprawdź, która KookyLoos ukrywa się w środku. Poznaj jej styl, upodobania, dowiedz się, do której "ekipy" należy i wspólnie z nią zaplanuj najbliższy weekend dzięki nowej serii Sunday Funday! Na co masz ochotę? Plażę, sport, taniec... To nie ma znaczenia, bo z KookyLoos będziesz się świetnie bawić!

W opakowaniu znajduje się 1 laleczka Kookyloos i akcesoria.

Wysokość laleczki: 8 cm. Wiek: 3+

Uwaga: mix wzorów, wysyłka losowa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - KookyLoos Laleczka Sunday Funday

Inni Klienci kupili również