Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30

Książeczka Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30 proponuje dziecku zadania z rysowania i prostego liczenia. Dziecko, łącząc cyfry od 1 do 30, tworzy ciekawy obrazek, który może także pokolorować.
5,79 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,81 zł

Opis

Książeczka Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30 proponuje dziecku zadania z rysowania i prostego liczenia. Dziecko, łącząc cyfry od 1 do 30, tworzy ciekawy obrazek, który może także pokolorować.

Autorem historyjki "Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30" jest praca zborowa.

Książeczka pt. "Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również inne części z cyklu "Kreatywna zabawa".

Jest to krótka książka - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Kreatywna zabawa. Połącz punkty 1-30" została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.