Kreatywny niemiecki dla dzieci. Wortspiele WAGROS

Książka do nauki niemieckiego słownictwa przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym na poziomie A1. Pierwsza część serii przeznaczonej dla rozpoczynających naukę niemieckiego zawiera słownictwo tematyczne dotyczące letnich wakacji spędzanych w różnych miejscach. Przedstawia również świat...
22,06 * 32,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,06 zł

Opis

Książka do nauki niemieckiego słownictwa przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym na poziomie A1.

Pierwsza część serii przeznaczonej dla rozpoczynających naukę niemieckiego zawiera słownictwo tematyczne dotyczące letnich wakacji spędzanych w różnych miejscach.

Przedstawia również świat zwierząt: domowych i dzikich (na wsi, w lesie, w zoo, w cyrku).

Książka nie tylko zapoznaje dzieci z różnorodnym słownictwem, ale mobilizuje do jego przećwiczenia dzięki ciekawym i urozmaiconym efektywnym zadaniom, wymagającym uwagi i koncentracji, wspomagającym rozwój intelektualny dziecka.

Zawiera ciekawe opisy, krótkie wierszyki oraz słowa piosenek typowych dla niemieckojęzycznego kręgu kulturowego.

Nagrane na mp3 teksty do ściągnięcia z Internetu można dzięki kodom QR w każdej chwili i każdym miejscu odsłuchać na smartfonie lub tablecie.

Niemiecko-polski słowniczek zawiera wszystkie słowa występujące w książce.

Książka do wykorzystania zarówno w nauce indywidualnej, jak i grupowej.

Ewa Maria Rostek to autor historii "Kreatywny niemiecki dla dzieci. Wortspiele WAGROS".

Dzieci relatywnie szybko poznają języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu kilkulatkowi nauka szła jeszcze sprawniej, zakup mu książeczkę pt."Kreatywny niemiecki dla dzieci. Wortspiele WAGROS". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość to 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Kreatywny niemiecki dla dzieci. Wortspiele WAGROS" wydało Wydawnictwo Wagros. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.