Królewna Lenka ma katar

Chlup, chlup, chlup… – bieganie po kałużach stylem zygzakowym jest świetną zabawą, pod warunkiem że ma się na nogach ciepłe kalosze. Królewna Lenka wybrała się na deszczowy spacer, mimo że na dworze czaił się groźny… wirus. Jak właściwie wygląda wirus? Czy jest brzydki jak czarownice i ogry? I...
7,15 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,97 zł

Opis

Chlup, chlup, chlup… – bieganie po kałużach stylem zygzakowym jest świetną zabawą, pod warunkiem że ma się na nogach ciepłe kalosze. Królewna Lenka wybrała się na deszczowy spacer, mimo że na dworze czaił się groźny… wirus.

Jak właściwie wygląda wirus? Czy jest brzydki jak czarownice i ogry? I dlaczego tak trudno go przegonić, gdy już zamieszka w nosie? – tego wszystkiego dowiecie się z nowej książeczki o królewnie Lence!

Aneta Krella-Moch jest autorem historii "Królewna Lenka ma katar".

Publikacja pt. "Królewna Lenka ma katar" została umieszczona w kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich form to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-5 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów dla niego też inne części z cyklu "Królewna lenka".

Jest to dość krótka produkcja - ma 36 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Królewna Lenka ma katar" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.