Karolek ma siostrzyczkę. Królik Karolek

22,25


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 34,90 zł -36%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,16 zł -4%
Opis

Ten dzień jest inny niż wszystkie: gdy Karolek wraca z przedszkola, nigdzie nie widać taty ani mamy. Jest za to babcia, która zapowiada mu tajemniczą niespodziankę. Czy to hulajnoga? A może zdalnie sterowana motorówka? Zagadka szybko się rozwiązuje: na Karolka czeka malutka siostrzyczka Klara!

Przygody sympatycznej króliczej rodziny, stworzone przez mistrzynię książek obrazkowych Susanne Rotraut Berner, zaciekawią i rozbawią każdego malucha. Seria „Królik Karolek” na pewno spodoba się wszystkim wielbicielom słynnej ulicy Czereśniowej – a także tym, którzy dopiero ją poznają.

Szczegóły - Karolek ma siostrzyczkę. Królik Karolek

  • Tytuł: Karolek ma siostrzyczkę
  • Autor: Rotraut Susanne Berner
  • Wydawnictwo Dwie Siostry
  • Seria Królik Karolek
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2024
  • Ilość stron: 20
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381505604
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Ein Schwesterchen fur karlchen
  • Tłumacz: Kierejewska Anna
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788381505604
  • EAN: 9788381505604
  • Wymiary: 15x21 cm

Dane producenta

Wydawnictwo Dwie Siostry Sp. z o.o., al. 3 maja 2 m. 183, 00-391 Warszawa, Polska, kontakt@wydawnictwodwiesiostry.pl, tel. (+48) 22 115 44 10

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy