Krótkie gatki Marcy i zagadka Sfinksa. Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Tom 2

Gdy ojciec Marcy, poszukiwacz przygód Artur, znika w Egipcie, dziewczynka natychmiast rusza jego śladem. Już wkrótce stanie przed wielkim Sfinksem i będzie musiała rozwiązać jego zagadkę, by wejść do grobowca i uwolnić ojca. Z pomocą przyjdą jej egipscy bogowie, ale sukces wyprawy będzie zależał...

40.41

-10%

44.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Gdy ojciec Marcy, poszukiwacz przygód Artur, znika w Egipcie, dziewczynka natychmiast rusza jego śladem. Już wkrótce stanie przed wielkim Sfinksem i będzie musiała rozwiązać jego zagadkę, by wejść do grobowca i uwolnić ojca. Z pomocą przyjdą jej egipscy bogowie, ale sukces wyprawy będzie zależał tylko do niej. Czy uda się jej przezwyciężyć największe lęki i ocalić ojca?

Przyłącz się do Marcy, staw czoła zagadkom i spotkaj starożytnych egipskich bogów podczas tej ekscytującej przygody!

"Marcy i zagadka sfinksa" to drugi tom przeznaczonej dla młodych czytelników serii "Kolekcja mitów profesora Brownstone’a", autorstwa niezwykle utalentowanego brytyjskiego rysownika i pisarza Joe Tooda-Stantona. Prawa do ekranizacji serii kupiła amerykańska wytwórnia DreamWorks Animation znana z takich filmów, jak "Shrek", "Kung Fu Pana", "Madagaskar", czy "Jak wytresować smoka".

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Krótkie gatki Marcy i zagadka Sfinksa. Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Tom 2

Inni Klienci kupili również




Bestsellery - Książki