Krótkie gatki Przyjaciele

  • praca zbiorowa
  • Kultura gniewu
  • Krótkie gatki
  • 9788366128460
  • 48 godzin + czas dostawy
Jest ich troje... Słonik, Żyrafa i Świnka. Słonik nie jest odważny, Żyrafa nie jest mądra, a Świnka nie jest grzeczna. Ale w ich przyjaźni siła! Oto opowieść o trójce przyjaciół, którzy rzucą wyzwanie scenarzyście i rysownikowi własnej historii. A nawet samej książce. Historia, która uczy czytać......

35.91

-10%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Jest ich troje... Słonik, Żyrafa i Świnka. Słonik nie jest odważny, Żyrafa nie jest mądra, a Świnka nie jest grzeczna. Ale w ich przyjaźni siła!
Oto opowieść o trójce przyjaciół, którzy rzucą wyzwanie scenarzyście i rysownikowi własnej historii. A nawet samej książce. Historia, która uczy czytać... między stronami, i przywraca wiarę, że dzięki przyjaźni i wyobraźni można zmieniać świat.
70 stron pełnych zwrotów akcji i niepewności, co się zaraz może zdarzyć. Jak przedostać się na ratunek przyjacielowi... po drugiej stronie kartki? Co zrobić, gdy scenarzysta zmienia naszą historię, a rysownik zmienia nasz wygląd? Oto komiks, który odpowiada na pytanie:
Co się stanie, gdy „Człowiek z Wysokiego Zamku” spotka „Kubusia Puchatka”...
Dla małych... i dużych, wszystkich tych, którzy kochają zaskakujące historie. Bo każdy wyczyta w „Przyjaciołach” swoją własną opowieść

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Krótkie gatki Przyjaciele

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki