Biblia. Historia zbawienia w opowiadaniach

Bogactwo i głębia orędzia biblijnego, pasjonujące historie patriarchów, życie i nauczanie Jezusa, głoszenie "dobrej nowiny" składają się na wspaniałą opowieść, która prowadzi młodych ludzi do poznania cennego skarbca prawd chrześcijaństwa. Przyjemny tekst pełen poetyckich sugestii, piękne...
35,91 * 59,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,84 zł

Opis

Bogactwo i głębia orędzia biblijnego, pasjonujące historie patriarchów, życie i nauczanie Jezusa, głoszenie "dobrej nowiny" składają się na wspaniałą opowieść, która prowadzi młodych ludzi do poznania cennego skarbca prawd chrześcijaństwa.

Przyjemny tekst pełen poetyckich sugestii, piękne ilustracje oraz aneks pozwalają na pogłębienie znajomości kontekstu historycznego, archeologicznego i geograficznego opisywanego czasu, wprowadzają młodego czytelnika w klimat tego niezastąpionego przewodnika, który mówi o nadziei, braterstwie, pokoju i zbawieniu.

Książka w etui.

Historyjka "Biblia. Historia zbawienia w opowiadaniach" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Dzieci są bardzo ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu publikacje z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo prezentowany tytuł "Biblia. Historia zbawienia w opowiadaniach", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to długa produkcja - ma 272 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Biblia. Historia zbawienia w opowiadaniach" została opublikowana przez Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.