Moje pierwsze bajki na słodki sen. Disney

Kolekcja uroczych opowiastek o najmłodszych bohaterach z klasycznych bajek Disneya. Dzieci poznają śnieżną przygodę słonika Dumbo, perypetie małych kociaków z filmu „Aryskotraci“ oraz niesfornych szczeniaczków z „Zakochanego kundla“ i „101 dalmatyńczyków“ finał nocnej wyprawy lwiątka Simby z „Króla...
22,55 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,20 zł

Opis

Kolekcja uroczych opowiastek o najmłodszych bohaterach z klasycznych bajek Disneya. Dzieci poznają śnieżną przygodę słonika Dumbo, perypetie małych kociaków z filmu „Aryskotraci“ oraz niesfornych szczeniaczków z „Zakochanego kundla“ i „101 dalmatyńczyków“ finał nocnej wyprawy lwiątka Simby z „Króla Lwa“, a także leśne harce słodkich disnejowskich Króliczków.

W serii ukazały się także:

 • Moje pierwsze bajki do przytulania
 • Moje pierwsze bajki o przygodach
 • Moje pierwsze bajki o Kubusiu
 • Moje pierwsze bajki na święta
 • Moje pierwsze bajki o przyjaźni
 • Moje pierwsze bajki o księżniczkach
 • Moje pierwsze bajki o Mikim

Tytuł "Moje pierwsze bajki na słodki sen. Disney" jest opracowaniem zbiorowym, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Książeczka pt. "Moje pierwsze bajki na słodki sen. Disney" została zakwalifikowana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem dają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich historii to świetny sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 2-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

 • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
 • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
 • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
 • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
 • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego również pozostałe bajki z serii "Moje pierwsze bajki".

Jest to średnia lektura - ma 72 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Moje pierwsze bajki na słodki sen. Disney została wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź też inne pozycje od tego wydawcy.