Dobranoc, Miffy!

Zbliża się pora snu. Co robi Miffy, zanim się położy? Je kolację, wkłada piżamę, myje zęby i czyta książeczkę. Dobranoc, Miffy! Kolorowych snów! Urocza interaktywna książka z klapkami, które z łatwością otworzy nawet najmłodszy czytelnik. Sprawdzicie razem, co kryje się za każdą z klapek?
26,12 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,31 zł

Opis

Zbliża się pora snu. Co robi Miffy,

zanim się położy? Je kolację, wkłada

piżamę, myje zęby i czyta książeczkę.

Dobranoc, Miffy! Kolorowych snów!

Urocza interaktywna książka z klapkami,

które z łatwością otworzy nawet

najmłodszy czytelnik. Sprawdzicie razem,

co kryje się za każdą z klapek?

Dick Bruna jest autorem tytułu "Dobranoc, Miffy!".

Oryginalny tytuł prezentowanej książki: Naar bed met nijntje.

"Dobranoc, Miffy!" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - kup także następne bajki z cyklu "Miffy".

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Dobranoc, Miffy!" wydało Wydawnictwo Format. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz również pozostałe tytuły tego wydawcy.