Kicia Kocia poznaje strażaka

Do domu Kici Koci przychodzi z wizytą strażak! Kicia Kocia jest rozczarowana, bo okazuje się, że strażak Jacek na co dzień wygląda zupełnie zwyczajnie... Czy jednak ktoś, kto nosi kolorowe skarpetki może być prawdziwym strażakiem?
7,43 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,43 zł

Opis

Do domu Kici Koci przychodzi z wizytą strażak! Kicia Kocia jest rozczarowana, bo okazuje się, że strażak Jacek na co dzień wygląda zupełnie zwyczajnie... Czy jednak ktoś, kto nosi kolorowe skarpetki może być prawdziwym strażakiem?

Anita Głowińska, Anita Głowińska to autor książki "Kicia Kocia poznaje strażaka".

Książka pt. "Kicia Kocia poznaje strażaka" została zakwalifikowana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 2-2 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do plecaka lub torby dziecka.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również następne książki z cyklu "Kicia Kocia".

Jest to bardzo krótka książka - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Kicia Kocia poznaje strażaka" została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły - Kicia Kocia poznaje strażaka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>