Kicia Kocia w bibliotece

Kicia Kocia zna już wszystkie książki, które ma w domu. Wybiera się więc z mamą do biblioteki. Dostaje swoją własną kartę biblioteczną i wypożycza pierwszą książkę, trafia też na spotkanie z autorką bajek. Co ciekawego można jeszcze robić w bibliotece? Pobierz darmowy fragment
6,70 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,12 zł

Opis

Kicia Kocia zna już wszystkie książki, które ma w domu. Wybiera się więc z mamą do biblioteki. Dostaje swoją własną kartę biblioteczną i wypożycza pierwszą książkę, trafia też na spotkanie z autorką bajek. Co ciekawego można jeszcze robić w bibliotece?

Pobierz darmowy fragment

Anita Głowińska jest autorem historii "Kicia Kocia w bibliotece".

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Kicia Kocia w bibliotece". Krótka forma to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup również następne części z serii "Kicia Kocia".

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Kicia Kocia w bibliotece została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.

Szczegóły - Kicia Kocia w bibliotece

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również