Seria futrzana. Kotek Dyzma

Tak to czasem bywa, że zadzieramy nosa. I wydaje się nam, że poradzimy sobie sami. Tylko czy warto? Kotek Dyzma już wie, dowiedzcie się i wy. KONIECZNIE. To już siódma książka z Waszej ulubionej serii!?? Zapraszamy również do poznania reszty futrzanych przyjaciół: Osiołka Bonifacego, Zajączka...
12,19 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,75 zł

Opis

Tak to czasem bywa, że zadzieramy nosa. I wydaje się nam, że poradzimy sobie sami. Tylko czy warto? Kotek Dyzma już wie, dowiedzcie się i wy. KONIECZNIE. To już siódma książka z Waszej ulubionej serii!?? Zapraszamy również do poznania reszty futrzanych przyjaciół: Osiołka Bonifacego, Zajączka Feliksa , Pieska Węgielka, Owieczki Meli, Krówki Malwinki i Konika Maurycego?

Dorota Kozioł to autor historii "Seria futrzana. Kotek Dyzma".

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Seria futrzana. Kotek Dyzma". Zbudowanie kolekcji krótkich historii to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Przedszkolaki w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i wzbogaca zakres słownictwa dzieci.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź również inne bajki z serii "Seria futrzana".

Jest to krótka produkcja - jej długość to 19 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Seria futrzana. Kotek Dyzma" udostępniło Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.