Krokodyl

Co byście zrobili, gdyby pewnego dnia na progu Waszego domu zjawiło się brunatnozielone stworzenie, które twierdzi, że jest krokodylem? Jak się przekonać, czy to rzeczywiście groźny i niebezpieczny krokodyl, którego trzeba się bać? A może niespodziewany gość nie jest tym, za kogo się podaje?...
26,08 * 29,51 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,54 zł

Opis

Co byście zrobili, gdyby pewnego dnia na progu Waszego domu zjawiło się brunatnozielone stworzenie, które twierdzi, że jest krokodylem? Jak się przekonać, czy to rzeczywiście groźny i niebezpieczny krokodyl, którego trzeba się bać? A może niespodziewany gość nie jest tym, za kogo się podaje?

Miętus, Kajtek i Fąfel, sympatyczni bohaterowie tej zabawnej opowieści, mają do rozwiązania nie lada zagadkę, bo żaden z nich nigdy nie widział prawdziwego krokodyla. Sprawdźcie, jak sobie poradzą!

Za treścią historyjki "Krokodyl" stoi Danuta Parlak.

Publikacja pt. "Krokodyl" została przypisana do działu Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem dają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich form to mądry sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Robert Romanowicz to osoba, która odpowiada za obrazki z wnętrza książki.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 5 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów dla niego też pozostałe bajki z cyklu "KSIĄŻKA Z ZEBRĄ".

Jest to dość krótka publikacja - ma 44 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Krokodyl" udostępniło Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.