Mądra Mysz - Maks. Maks zostaje mistrzem świata

Do znanej już serii książeczek o zawodach i o Zuzi dochodzą teraz książeczki o przygodach Maksa. Maks i Paulina grają w ogrodzie w piłkę nożną. Kiedy piłka trafia do bramki, wykrzykują z radością, że są mistrzami świata! Ponieważ nie zgadza się z tym Tomek z sąsiedztwa, muszą go pokonać w uczciwej...
7,95 * 9,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,93 zł

Opis

Do znanej już serii książeczek o zawodach i o Zuzi dochodzą teraz książeczki o przygodach Maksa.

Maks i Paulina grają w ogrodzie w piłkę nożną. Kiedy piłka trafia do bramki, wykrzykują z radością, że są mistrzami świata! Ponieważ nie zgadza się z tym Tomek z sąsiedztwa, muszą go pokonać w uczciwej walce. Do kogo powędruje puchar?

Autorem historyjki "Mądra Mysz - Maks. Maks zostaje mistrzem świata" jest Christian Tielmann, Sabine Kraushaar.

Oryginalny tytuł prezentowanej pozycji: Max wird Weltmeister.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Mądra Mysz - Maks. Maks zostaje mistrzem świata". Krótka forma to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też następne książki z serii "Mądra Mysz".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Mądra Mysz - Maks. Maks zostaje mistrzem świata została wydana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.