Magiczne jednorożce. Zdrapuj i koloruj

Na kartach tej książki ukryły się wspaniałe jednorożce! Dołączonym do niej patyczkiem zdrap czarny kolor i zachwyć się fantastycznymi wizerunkami, które się pojawią. Możesz też stworzyć je od nowa, kolorując obrazki.Kiedy skończysz, wyrwij kartki z niezwykłymi portretami i podaruj je swoim bliskim
24,55 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,92 zł

Opis

Na kartach tej książki ukryły się wspaniałe jednorożce! Dołączonym do niej patyczkiem zdrap czarny kolor i zachwyć się fantastycznymi wizerunkami, które się pojawią. Możesz też stworzyć je od nowa, kolorując obrazki.

Kiedy skończysz, wyrwij kartki z niezwykłymi portretami i podaruj je swoim bliskim

Tytuł "Magiczne jednorożce. Zdrapuj i koloruj" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Magiczne jednorożce. Zdrapuj i koloruj". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do fryzjera.

"Magiczne jednorożce. Zdrapuj i koloruj" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.