Maluch koloruje i ćwiczy koncentrację

Koloruj! Naklejaj! Poznawaj świat! "Maluch koloruje" to seria książeczek dla najmłodszych, z zadaniami i dużymi kolorowankami. Proste i atrakcyjne ilustracje będą doskonałym ćwiczeniem motoryki ręki malucha. Ciekawe zadania wymagające od dzieci koncentracji, spostrzegawczości lub umiejętności...
7,34 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,57 zł

Opis

Koloruj! Naklejaj! Poznawaj świat!

"Maluch koloruje" to seria książeczek dla najmłodszych, z zadaniami i dużymi kolorowankami. Proste i atrakcyjne ilustracje będą doskonałym ćwiczeniem motoryki ręki malucha. Ciekawe zadania wymagające od dzieci koncentracji, spostrzegawczości lub umiejętności odszukania różnic rozwiną ich zdolności poznawcze.

Świetne książki, które bawią i uczą!

Autorem tytułu "Maluch koloruje i ćwiczy koncentrację" jest Natalia Berlik.

"Maluch koloruje i ćwiczy koncentrację" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Malowanki dla dzieci w wieku 1-3 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

"Maluch koloruje i ćwiczy koncentrację" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.