Matematyka z komiksami. Liczymy do 20

14,00
Opis

Matematyka z komiksami. Liczymy do 20 to wyjątkowa propozycja, która łączy naukę z zabawą, pozwalając dzieciom na rozwijanie umiejętności matematycznych w angażujący sposób. Ta książka to nie tylko zbiór zadań – to prawdziwa przygoda, która wciąga młodych czytelników w świat liczb i działań matematycznych poprzez zabawne komiksy.

Dlaczego warto wybrać tę książkę?

Przygotowana z myślą o dzieciach, pozycja ta jest idealna dla najmłodszych uczniów, którzy zaczynają swoją przygodę z matematyką. Dzięki atrakcyjnym ilustracjom oraz przystępnym treściom, nauka staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Przekonaj się, jak ważne jest rozwijanie umiejętności matematycznych od najmłodszych lat!

Co znajdziesz w środku?

  • Interaktywny format: Każda strona zachęca do aktywnego udziału, co sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy.
  • Wciągające komiksy: Przygody bohaterów pozwalają dzieciom łatwiej zrozumieć i zapamiętać podstawowe pojęcia matematyczne.
  • Przykłady dostosowane do wieku: Zadania są starannie dobrane, aby odpowiadały umiejętnościom dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
  • Rozwijanie logicznego myślenia: Poprzez zabawne zagadki i ćwiczenia, mali uczniowie uczą się logicznego rozumowania i rozwiązywania problemów.
  • Estetyczne wykonanie: Książka jest starannie wydana, co sprawia, że jest przyjemna w użytkowaniu.

Jakie korzyści przynosi regularne korzystanie z książki?

Regularne ćwiczenie z Matematyka z komiksami. Liczymy do 20 nie tylko rozwija umiejętności matematyczne, ale także buduje pewność siebie w rozwiązywaniu zadań. Dzieci uczą się, że matematyka może być zabawna i interesująca, co pozytywnie wpływa na ich podejście do nauki. Wprowadzenie elementów gry i zabawy sprawia, że każde ćwiczenie staje się ekscytującą przygodą.

Ta książka to idealny wybór dla rodziców, nauczycieli oraz wszystkich, którzy pragną wspierać rozwój matematyczny dzieci w sposób kreatywny i przyjemny. Dzięki niej, nauka liczenia do 20 staje się nie tylko obowiązkiem, ale także wspaniałą zabawą. Zachęcamy do sięgnięcia po ten wyjątkowy tytuł i wspólnego odkrywania magii matematyki!

Szczegóły - Matematyka z komiksami. Liczymy do 20

  • Autor: Beata Guzowska
  • Wydawnictwo Literat
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2025
  • Ilość stron: 32
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382601152
  • Język: polski
  • Podtytuł: Liczymy do 20
  • ISBN: 9788382601152
  • EAN: 9788382601152

Dane producenta

Literat Henryk Płonczyński, Łazienna 28, 87-100 Toruń, Polska, wyd.literat@lit.com.pl, tel. 601164343

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy